Księgowość

Biuro rachunkowe DorTax w Raszynie świadczy kompleksowy zakres usług zarówno księgowych jak i płacowo-kadrowych.

Nasza Główna księgowa Dorota Arak posiada od 2009 roku Licencję Ministra Finansów co potwierdza jej wysokie kwalifikacje w dziedzinie księgowości.

Ponadto ze względu na szeroki zakres wiedzy i kompetencje prowadzi szkolenia z zakresu księgowości dla jednej z największych firm szkoleniowych w Warszawie kształcących księgowych, kadrowych i specjalistów ds. płac.

W DorTax Raszyn wychodzimy z założenia, że każda prowadzona przez Nas firma jest inna, dlatego podchodzimy indywidualnie do każdego podmiotu, z którym współpracujemy. Dzięki temu nawiązujemy długoletnie współprace i posiadamy wielu zadowolonych klientów.

W biurze księgowym DorTax nie ograniczamy się do współpracy na terenie Raszyna. Zapraszamy do współpracy klientów z Warszawy (Okęcie, Ursus, Włochy, Ochota, Śródmieście, Mokotów, Bemowo) oraz takich miejscowości jak Rybie, Falenty, Jaworowa, Janki, Dawidy, Michałowice, Opacz, Pruszków.

Bezpieczeństwo podatkowe naszych Klientów jest dla nas najważniejsze dlatego też często uczestniczymy w warsztatach i szkoleniach z zakresu podatków. Dzięki tym szkoleniom zapewniamy rzetelne i dokładne prowadzenie księgowości każdej firmy.

Prowadzimy:

  • księgi handlowe
  • książki przychodów i rozchodów
  • ryczałt od przychodów ewidencjonowanych

Kontakt

ul. Wschodnia 30
05-090 Raszyn

tel. 504 267 782
tel. 791 379 624

biuro@dortax.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę